کتابچه‌ی راهنمای برگزارکنندگان

چک‌لیست و اصول برگزاری همایش و سمینار و انواع رویداد

لطفا برای دریافت کتاب، فرم زیر را پر کنید.

مجید کثیری

این آموزش بسیار مناسب روابط عمومی ها و برگزار کنندگان رویدادها هست. بی شک جمع آوری این مطالب برای برگزارکنندگان رویدادها بسیار مفید خواهد بود.

مجید کثیری / اخبار رسمی
شایان شلیله

ایوند همیشه ابزار خوبی برای برگزارکنندگان رویدادهای ما بوده است و خوش‌حالم که این مطالب با سایر برگزارکنندگان نیز به اشتراک گذاشته میشود. مخصوصا مواردی که در مورد بازاریابی رویداد است.

شایان شلیله / بنیانگذار anetwork و جشنواره وب ایران
اصول برگزاری همایش و سمینار و انواع رویداد

اصول برگزاری همایش و سمینارهای موفق را فرا بگیرید

برگزاری همایش و سمینار و کارگاه آموزشی و هر نوع رویداد دیگر، فرآیندی زمان‌بر و پیچیده است که اگر اصول اولیه‌ی آن را ندانید، می‌تواند شما را به‌خصوص در تجربه‌های اول سردرگم و خسته کند. در این کتاب‌چه سعی کرده‌ایم، اصول اولیه‌ی برگزاری همایش و رویداد را شرح دهیم و در نهایت یک چک‌لیست مبسوط ارائه دهیم که بتواند به عنوان نقشه‌ی راه شما عمل کند.

در مورد ایوند

«ایوند» به عنوان سامانه ایجاد، مدیریت، انتشار و فروش بلیت رویداد در ایران، این امکان را در اختیار برگزارکنندگان رویدادها قرار می‌دهد تا بتوانند رویداد خود را سازمان‌دهی کرده و با مخاطبان خود در سطح وسیعی به اشتراک بگذارند.

تکنولوژی ایوند به گونه‌ای طراحی شده است تا برگزارکنندگان رویدادهای مختلف از دورهمی‌های کوچک و ورکشاپ‌های آموزشی تا کنفرانس‌ها و همایش‌های بزرگ بتوانند با استفاده از سیستم ایوند رویداد خود را تعریف کرده و اقدامات مدیریتی و اجرایی لازم را انجام دهند.

مجموعه ایوند تلاش کرده است ماحصل تجربیات چندین سال فعالیت در حوزه برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارهای مختلف را به صورت علمی، اجرایی و مدون در اختیار دبیران و برگزارکنندگان همایش‌ها و رویدادها قرار دهد.

کتابچه الکترونیکی «اصول برگزاری رویداد موفق» به صورت الکترونیکی و در فرمت PDF تهیه و به صورت رایگان در اختیار فعالان و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفته است تا بتواند همایش‌ها و رویدادهای خود را به صورت هدفمند برنامه‌ریزی و اجرا کنند.