کتابچه‌ی راهنمای برگزارکنندگان:

بازاریابی رویداد

جدیدترین روش های جذب مخاطب برای همایش‌ها، سمینارها و ورکشاپ‌ها

;

لطفا برای دریافت کتاب، فرم زیر را پر کنید.

شایان شلیله

این کتاب به شما کمک بسیاری در شناخت راه‌های جذب شرکت‌کننده و زمان‌های مختلف بازاریابی در رویداد خواهد کرد.

شایان شلیله / بنیان‌گذار ای‌نتورک
مهدی دهبان

مطالعه این کتاب را به دوستانی که با مفاهیم بازاریابی آشنایی ندارند و می‌خواهند برای رویدادشان مخاطب بیشتری جذب کنند، توصیه می‌کنم.

مهدی دهبان / مدیر آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آن‌چه که در راهنمای بازاریابی رویداد خواهید خواند

بازاریابی رویداد

راهنمایی برای اجرای درست و موثر بازاریابی و بالا بردن فروش رویدادها

یکی از دغدغه‌های اصلی برگزارکنندگان رویدادها، اجرای درست فرآیند بازاریابی و رسیدن به فروش بیش‌تر از طریق آن است. شناسایی و رسیدن به مخاطبین بالقوه و تبدیل کردن آن‌ها به مشتری و شرکت‌کننده‌ی رویداد، کار آسانی نیست و به‌خصوص برای کسانی که به تازگی وارد صنعت رویداد شده‌اند، از اهمیت بالایی برخوردار است.

کتابچه‌ی راهنمای بازاریابی رویداد با یک مقدمه و سه بخش اصلی پیش از رویداد، در حین رویداد و پس از رویداد، فعالیت‌های مختلف بازاریابی -به‌خصوص بازاریابی اینترنتی- را به طور کامل شرح داده و راهی که به فروش بیش‌تر رویداد ختم می‌شود را نشان داده است.

پس اگر نگران تولید محتوای باکیفیت و مناسب و بازاریابی محتوایی، انتخاب و اجرای تبلیغات اینترنتی و استفاده از ابزارهای تبلیغاتی ایوند، روش درست بازاریابی ایمیلی، استفاده‌ی موثر از شبکه‌های اجتماعی و حفظ مخاطبین هستید، خواندن این کتابچه را از دست ندهید.

در مورد ایوند

ایوند سامانه‌ای است که برگزارکنندگان رویداد را از طریق ابزارهای مختلف به مخاطبین بالقوه و کسانی که به شرکت در رویدادها علاقه‌مند هستند، وصل می‌کند.

بازاریابی رویداد یکی از مسائلی‌ست که ذهن برگزارکنندگان را به خود مشغول می‌کند و به همین دلیل ایوند ابزارهای مختلفی برای کمک به اجرا شدن هرچه‌بهتر این فرآیند در اختیار شما قرار داده است. علاوه بر این، وبلاگ و کتابچه‌های ایوند هم با محتوایی مرتبط با صنعت رویداد تلاش کرده‌اند تا مکمل تلاش‌های برگزارکنندگان باشند.

یکی از این کتابچه‌ها مربوط به بازاریابی رویداد است که می‌توانید آن را از طریق پر کردن فرم بالا دریافت کنید. این راهنما به‌صورت یک فایل پی‌دی‌اف تهیه شده و برای شما ارسال خواهد شد.

نظرتان درمورد کتابچه‌ی بازاریابی رویداد را از طریق ایمیل یا تلگرام به گوش تیم بازاریابی ایوند برسانید.

info[@]evand[.]com