وبینار

سرویس برگزاری وبینار ایوند
راه اندازی شد!

;

لطفا برای دریافت راهنمایی، فرم زیر را پر کنید.

تعداد شرکت کنندگان در وبینارها :

۵۱,۵۰۰ نفر

تعداد وبینارهای برگزار شده تا به حال از طریق ایوند :

۲,۱۰۰ وبینار
وبینار

برگزاری وبینار

وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

چنانچه برگزارکننده رویداد باشید می دانید که امروزه رویدادهای آنلاین یا همان وبینارها جایگاه مهمی بدست آورده‌اند و بسیاری از افراد بخاطر مزایای این رویدادها، طرفدار وبینارها شده‌اند. سرویس برگزاری وبینار ایوند برای تسهیل کار برگزارکنندگان وبینار راه‌اندازی شده است که ایجاد رویداد آنلاین را برای شما بسیار آسان می‌سازد. همچنین این سامانه فضای کاربری ساده‌ای دارد که کار با آن را برای شرکت کنندگان آسان و جذاب ساخته است.

با هدف کمک به برگزاری راحت‌تر و بهتر رویدادهای آنلاین، سرویس وبینار ایوند راه اندازی شده که از طریق آن برگزارکنندگان رویداد می‌توانند به راحتی رویدادهای خود را به صورت آنلاین برگزار کنند و دیگر نگران سردرگمی شرکت کننده هایشان نخواهند بود. طبق آمار، گردش مالی وبینارها، حدود 25 درصد گردش مالی رویدادها را تشکیل می دهد.

در مورد ایوند

ایوند سامانه‌ای است که برگزارکنندگان رویداد را از طریق ابزارهای مختلف به مخاطبین بالقوه و کسانی که به شرکت در رویدادها علاقه‌مند هستند، وصل می‌کند. اگر شما هم برگزارکننده رویداد هستید، به رایگان می توانید رویداد خود را در ایوند ایجاد کنید و بعد از آن به پنل اختصاصی رویداد با همه ابزارهای مورد نیاز دسترسی خواهید داشت.

یکی از این ابزارها، سرویس وبینار است که اخیرا توسط ایوند راه اندازی شده تا بیش از همیشه برگزاری وبینارها را تسهیل کند.

در صورتی که در مورد وبینار ابهامی دارید، کارشناسان ما از طریق شماره تماس 09211897212 همواره آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما برگزارکنندگان عزیز می‌باشند.

info[@]evand[.]com